Web

MJ zemřel stejně jako Elvis!!

15. července 2009 v 16:58 | Amazing_idiOt |  Elvis Presley
O smrti svého bývalého manžela Michaela Jacksona (†50), za něhož byla rok a půl provdána, píše na svých webových stránkách MySpace dcera rock´n´rollového krále Lisa Maria Presley. Michael si podle ní smrt sám přivolal. Tak úzkostlivě myslel na to, že jednou zemře jako její otec, až se to skutečně stalo.
Popový král se jí kdysi svěřil s obavou, že zemře stejně jako její otec Elvis Presley. S Jacksonem se prý kdysi bavila o smrti Elvise, který 16. srpna 1977 zemřel ve věku 42 let na selhání srdce poté, co léta užíval stimulující prostředky i sedativa. Jackson se prý dramaticky odmlčel a pak s klidnou jistotou prohlásil: "Obávám se, že skončím jako on, stejným způsobem."
K obavám měl skutečný důvod. Jackson byl rovněž závislý na lécích tišících bolest a sedativech. Dávka jednoho z nich, demerolu, pro něj zřejmě byla smrtelná.
Lisa Maria Presley uvedla, že si nepřála, aby musela znovu prožívat to, co bezprostředně po smrti svého otce, což se nyní děje. Nyní zarmoucená, zmatená sleduje televizní zprávy, které vysílají vždy stejný scénář jako 16. srpna 1977.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama